Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 10.03.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Jedná se o závadu č.221015_9ab1 ze dne 22.10.2015 kterou vedete jako vyřešenou. Byla vyřešena jen částečně a to část před zastávkou MHD. Chodník k zastávce který je v závadě z 22.10 2015 přiložen na fotografii je stále v hrozném stavu !
Lokalita závady: Bílinská 2155, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme místním šetřením.