Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chodník v dezolátním stavu
Datum nahlášení: 10.03.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den , chtěla bych upozornit na chodník v dezolátním stavu v ulici Lounská v části od kolmé ulice Americká směrem nahoru.V minulých letech byl opravován a zajímalo by mě z jakého důvodu byla oprava v 1/3 ukončena. Zbývající část má velké velké narušení celistvosti a propadliny v úrovni. viz.foto. Předpokládám, že je jen otázka času kdy dojde ke zranění osob.Jsme majitelé jednoho z domů a proto je oprava i v našem zájmu. Děkuji Leiblovi.
Lokalita závady: ulice Lounská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Provedeme místní šetření.