Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaný kanál
Datum nahlášení: 10.03.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na rohu Benešova náměstí a ulice U Krupské brány je u integrovaných popelnic ucpaný kanál městské kanalizace. Nenašel jsem vhodný odbor pro nahlášení závady a proto využívám nezařazené ohlášení.
Lokalita závady: ulice Benešovo náměstí 785/16, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zajistíme nápravu.
21.3.2019 bylo provedeno vyčištění ucpané vpusti.