Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výtluky v komunikaci při výjezdu z točny SOMET
Datum nahlášení: 10.03.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, nahlašuji touto cestou 2 neoznačené výtluky na místní komunikaci, ul. Modlanská, při výjezdu z obratiště MHD Trnovany, Somet. Opravu je nutné provézt po domluvě s odborem dopravy vzhledem k oblasti s trolejbusovým provozem. S pozdravem Petr ŠTAFFEN ARRIVA CITY s.r.o
Lokalita závady: Modlanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ulice Modlanská je silnice č. III/253 50. Váš podnět předáme na příslušného správce komunikace - Správa a údržba silnic Ústeckého kraje.