Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Plná nádoba
Datum nahlášení: 10.03.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den. Kontejner na skleněný odpad ve Varšavské ulici je plný.
Lokalita závady: Varšavská 1533/2, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svoz tohoto kontejneru je nastaven na 1x za 14 dní, vždy v pondělí v liché kalendářní týdny. Další svoz tedy připadá na příští pondělí. Předám na dispečink svozové společnosti, pokud by byla možnost vyvézt dříve, zajistí. Není zde však velký prostor pro mimořádné svozy, neboť tato vytříděná komodita musí být svezena pouze vozem, vypraveným speciálně pro sklo.