Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená silnice
Datum nahlášení: 10.04.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, na silnici jsou dvě prohlubně ,když se jim snažíte vyhnout ,vždy musíte lehce vybočit do protisměru. Ještě jedna věc u nedalekého kruhového objezdu je také výmol a je jen označen přenosnou značkou. Děkuji za nápravu.
Lokalita závady: U Hadích lázní 1116/58, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.