Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadající chodník a chybějící dlažební kostky
Datum nahlášení: 10.04.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Pod roštem se rozpadl beton kudy propadl chodník a nejspíš i dlažební kostky
Lokalita závady: Krupská 34/18, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bude opraveno.