Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry v silnici
Datum nahlášení: 10.05.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, na silnici u tenisových kurtů k lesu je to samá díra
Lokalita závady: ulice U Panoramy, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.