HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 100518_0792


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Výjezd z parkoviště - Trnovanská ul. (bývalý Palm Beach)

Datum nahlášení: 10.05.2018

Kategorie závady: Dopravní situace


Popis závady: Při výjezdu z parkoviště je špatný výhled na situaci na vozovce. Zrcadlo na protější straně cloní větve stromů , to znamená, že pohled do obou stran je hodně omezený. Myslím, že by situaci zlepšilo prořezání některých větví. Děkuji


Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, okres Teplice


Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a provedeme nápravu.

Přeji příjemný den

Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice