Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Skládka pneumatik
Datum nahlášení: 10.05.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Za kontejnery na odpady , které patří k domu Opavská 2626 (směrem k ulici Slovenská) jsou v křoví odhozené pneumatiky a staré koberce. Při běžném odvozu odpadu nejsou ze silnice vidět. Děkuji I.Z.
Lokalita závady: ulice Opavská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.