Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Sražené drobné zvíře na komunikaci před školou
Datum nahlášení: 10.05.2022
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, před školou AGC (Rooseveltovo náměstí) je na silnici sražené drobné zvíře. Prosím o zajištění odstranění zdechliny. Moc děkuji a přeji hezký den, Klasová
Lokalita závady: Denisova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Váš požadavek byl předán k vyřízení Městské policii Teplice.