Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Otevřený kryt světla lampy 3192
Datum nahlášení: 10.05.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Otevřený kryt světla lampy 3192
Lokalita závady: Elišky Krásnohorské 1095/16, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla nahlášena správci.