Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zničené odpad.koše
Datum nahlášení: 10.05.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Zdravím a prosím o výměnu dvou košů za objektem Trnovanská 1286 a 1288 . Žádala jsem již v lednu, dubnu ale tím, že jsem se informovala na betonové odp. koše - kvůli věčnému vandalství, se na žádost zapomnělo...a stále je společnost MP nevyměnila.
Lokalita závady: Trnovanská 1288/24, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.