Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Prasklá mříž od kanálu.
Datum nahlášení: 10.06.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: U zastávky MHD je prasklá železná mříž od kanálové výpusti.Pří každém najetí vozidel na kanál tak je slyšet rána,jak se hnou části mříže.
Lokalita závady: Topolová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k řešení SÚS Ústeckého kraje, která je správcem uvedené komunikace.