Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Posečená tráva na chodnících, zarostlé kraje chodníků
Datum nahlášení: 10.06.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Trávníky byly sečeny v minulém týdnu a dodnes t.j. 10.6. se povaluje na chodnících. Okraje chodníků zarůstají plevelem, větve keřů zasahují až do poloviny chodníků. Oblast ulic Stará Duchcovská a i jinde v sídlišti.
Lokalita závady: ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která zajištuje pro město údržbu zeleně.