Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé keře
Datum nahlášení: 10.06.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlé keře u zadních vchodů domů Pod Tratí 219 a 220 brání řádnému užívání zadních vchodů.
Lokalita závady: Pod Tratí 220, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, situace byla prověřena na místním šetření. Keře budou do 25/6/2020 vhodně upraveny.