Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dva suché stromy v ulici Purkyňova
Datum nahlášení: 10.07.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, už před relativně dlouhou dobou jsem si všiml dvou mladých suchých stromů v ulici Purkyňova, poblíž lampy č.1835. Viděl jsem i minimálně jednou vůz který všechny stromky zaléval. Označil jsem přibližnou polohu na mapě. A přiložil jsem fotku.
Lokalita závady: Purkyňova 1681/3, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřeviny jsou zalévány pravidelně, ale i přesto tyto dvě dřeviny odumírají. Nicméně pokud neobrazí do října, budou nahrazeny.