Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Spadlá větev přes dopravní zrcadlo
Datum nahlášení: 10.08.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, na křižovatce ulic Jankovcova a Palackého je dopravní zrcadlo zakryto spadlou větví. Zrcadlo tak nemůže sloužit svému účelu. Děkuji
Lokalita závady: ulice Jankovcova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.