Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlá vozovka Tržní náměstí
Datum nahlášení: 10.08.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Tržní náměstí, komunikace výjezd směr 28. Října. Propadlá vozovka, hloubka cca 0,5m, kaverna. Nebezpečné pro vozidla i chodce.
Lokalita závady: ulice Tržní náměstí, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla označena a následně bude provedena oprava.