Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadajicí se chodník
Datum nahlášení: 10.08.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadajíci se zámková dlažba po opravě poškozeného vodovodního řádu. Přikládám foto.
Lokalita závady: Hudcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zařazujeme do plánu oprav do konce září.