Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Lampa VO - chybejici kryt
Datum nahlášení: 10.08.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici Fr. Sramka u zastavky Sanov II skola smer z centra chybi kryt ve spodni casti lampy VO, ktery ma zakryt kabely.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.