Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Překážky na komunikaci
Datum nahlášení: 10.09.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Prosím na konci ulice Dukelská stezka v dolní části je provizorní oprava silnice po opravě plynu. Díra má 18 cm a musí se přez ní jezdit. Hrozí poškození vozidel. Prosím o nějaké rozumné zasypání aby se do konečného vyasfaltování dalo jezdit nebo provést konečnou pokládku asfaltu v již 2 měsíce dokončené ulici Dukelská stezka. Děkujeme Vám
Lokalita závady: Pařížská 1579/10, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace byla zaslána zhotoviteli stavby.