Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 10.09.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, od 6.9.2019 nesvítí lampa, která je umístěna mezi domy Rumunská 7 a Rumunská 11. Číslo lampy bohužel nemám k dispozici, ale dle výše uvedeného popisu ji nelze zaměnit. Prosím o odstranění závady.
Lokalita závady: Rumunská 1778/11, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.