Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek bezdomovců
Datum nahlášení: 10.09.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V parčíku v Jaselské ulici mají bezdomovci matraci, hadr a postel i s dekami. Prosím o odklizení.
Lokalita závady: Jaselská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění věcí po bezdomovcích bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.