Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad v lese
Datum nahlášení: 10.09.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: 2x plastový odpad v lese u pěšiny vedoucí od hlavního vjezdu z bunkru v Moravské ul..NUTNO vyjít kus do kopce a po pravé straně je v lese hromada.
Lokalita závady: Nová Ves, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět jsem zaslala technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která zajišťuje pro město údržbu zeleně.