Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené zastřešení nad chodníkem
Datum nahlášení: 10.10.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Uvolněná prkna nad chodníkem, nebezpečí jejich pádu
Lokalita závady:
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tuto závadu postupujeme k vyřízení na stavební úřad. Nejedná se o závadu na komunikaci.