Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá zeleň
Datum nahlášení: 10.10.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V Proseticích, u zadního vchodu domu Pražská 2972, je před lodžií přerostlé křoví, které zasahuje až do okna na lodžii přízemního bytu.
Lokalita závady: ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 12/10/2017 proběhlo místní šetření. Keře budou do konce října 2017 upraveny.