Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá zeleň
Datum nahlášení: 10.10.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V Proseticích, Na Konečné 207 je vpravo od vchodu přerostlý strom, jehož větve zasahují do okna přízemního bytu a také poškozují nově zateplenou fasádu domu. Prosím o opravdu radikální prořezání.
Lokalita závady: ulice Na Konečné 207/11, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 12/10/2017 proběhlo místní šetření. Keře budou do konce října 2017 upraveny.