Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Likvidace náletových křovin
Datum nahlášení: 10.10.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Bylo by potřeba odstranit husté přerostlé křoví z náletů v Teplicích, Pařížské ulici naproti číslu 2066/18. Kdysi mi bylo vedoucí pracovnicí magistrátu sděleno, že na zmiňovaném pozemku je evidována travnatá plocha. Křoví bylo vždy pouze zkráceno. Je potřeba provést hloubkové odstranění, neboť takto velmi rychle dorůstá až přerůstá a plocha vypadá neupraveně a slouží tak i k odkládání odpadků. Předem děkuji za vyřízení tohoto požadavku a jsem s pozdravem.
Lokalita závady: Pařížská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, tato plocha bude do konce vegetačního období upravena.
_---------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 14/10/2021 prověřena na místním šetření.