Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlá vozovka
Datum nahlášení: 10.11.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadlá nově vyasfaltovaná silnice ,po předchozích výkopových pracích.
Lokalita závady: ulice Křičkova 2516, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace je řešena jako reklamace s firmou, která výkopové práce prováděla.