Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 10.11.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa veřejného osvětlení č.3148 ulici Josefa Hory
Lokalita závady: Josefa Hory 2548, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.