Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční osvětlení
Datum nahlášení: 10.12.2015
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Ev. číslo 1638, chtěl jsem nahlásit ještě jedno osvětlení v ulici výše, ale již je opravené.
Lokalita závady: Boleslavova stezka 1724/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, můžete prosím specifikovat svůj požadavek?