Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neshrabané listí
Datum nahlášení: 10.12.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: U garáží v zadním traktu domu na křižovatce ulic Americká a Liberecká není opět (jako téměř každý rok) shrabané listí, momentálně je zde i nepořádek kolem popelnic.
Lokalita závady: Liberecká ev.č. 1963, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s