Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka
Datum nahlášení: 10.12.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den Bohužel již několik měsíců někteří naši spoluobčané používají příjezdovou cestu ke krytu CO U garáží jako smetiště. Předem děkuji za váš čas
Lokalita závady: ulice U garáží, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.