Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Blikající lampa
Datum nahlášení: 10.12.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici Topolová,svítí přerušovaně pouliční lampa, je přímo nad přechodem pro chodce. Číslo stožáru je na přiloženém fotu.
Lokalita závady: ulice Topolová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.