Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyvezený kontejner na tříděný odpad
Datum nahlášení: 10.12.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V ulici Josefa Suka č.p.2591 několik týdnů nevyvezený tříděný odpad.
Lokalita závady: Josefa Suka, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace neprovedených svozů odpadů byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.