Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra na vozovce
Datum nahlášení: 11.01.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, chci nahlásit díru ve vozovce v jizdním pruhu. Místo ul. Josefa Hory zastávka Plavecká hala - přechod pro chodce. Velikost cca 40x40. Děkuji Součková
Lokalita závady: ulice Jankovcova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava bude provedena dle klimatických podmínek.ZZávada byla provizorně vyspravena.