Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Blikající lampa
Datum nahlášení: 11.01.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V Javorové ulici bliká pouliční osvětlení(1123).
Lokalita závady: Javorová 3025, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.