Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 11.01.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Již poněkolikáté stejný problém.Odpadky poházené po ulici.
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš požadavek byl zadán úklidové firmě Marius Pedersen s termínem odstranění odpadků do 26.1.2018.