Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek v zeleni za objektem stojícím v Plynárenské ulici
Datum nahlášení: 11.02.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na fotografii dokumentuji nepořádek za objektem (neznám jeho bližší určení) který stojí za PENNY a je přístupný z Plynárenské ulice. Nepořádek se táhne o betonové cesty po celém svahu, ale za objektem je ho bohužel víc.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.