Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampy
Datum nahlášení: 11.02.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, 2 nejbližší lampy ke křižovatce ulic Karla Čapka a Baarova už pár dní nesvítí. U ulici Čapkova má lampa č.2165 a v ulici Baarova č.2160. Děkuji Roušal
Lokalita závady: ulice Karla Čapka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.