Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poražená značka
Datum nahlášení: 11.02.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Vandal nebo vítr porazil značku (nebo je možná připravená k odstranění?). Roh ul. Brandlova x Karla Aksamita.
Lokalita závady: Karla Aksamita 985/13, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.