Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí opravená lampa
Datum nahlášení: 11.02.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, před nedávnem jsem Vám hlásila silně poškozenou pouliční lampu ver Svojsíkově ulici, Teplice - Řetenice ,umístěnou i souboru popelnic. Zlomenou lampu jste jste přes vánoční svátky zaizolovali a v lednu opravili. Dnes jsem si všimla v 00.13 hodin, že lampa u popelnic nesvítí.
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k zajištění opravy.