Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Padlý strom přes cestu
Datum nahlášení: 11.02.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přes frekventovanou turistickou stezku kolem Doubravské hory (zelená značka) leží padlý strom.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O vývratu víme, jeho odstranění je již zadáno smluvní firmě. Jakmile to bude možné, cesta bude zpřístupněna.
Děkuji za pochopení.