Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvrácený smrk na rohu Bratislavské a Anglické
Datum nahlášení: 11.03.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Strom leží podél domu
Lokalita závady: ulice Anglická, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevina byla již odstraněna.