Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Skládka kolem autovraku
Datum nahlášení: 11.03.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Autovrak na parkovišti v ul. Rovná před salesiánským střediskem je již neobývaný, postupně je demolovaný, v okolí není možno parkovat; nesnesitelná hygienická situace
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Dle jejich sdělení, dojde k úklidu černé skládky v pátek 13.3.2020. Odpad od tohoto autovraku byl již v průběhu měsíce února 2x odstraněn, a to 11. a 26.2.2020. Dle sdělení odboru dopravy bude autovrak z parkoviště odstraněn po 20.4.2020.