HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 110418_58be


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Nedokončený svoz zahradního odpadu

Datum nahlášení: 11.04.2018

Kategorie závady: Černá skládka


Popis závady: Nedokončený svoz zahradního odpadu vyneseného na ulici při posledním březnovém bílém týdnu. Dobrý den, v Rumunské ulici v Teplicích zůstal u trati neodvezený zahradní odpad, který se tam objevil při posledním březnovém bílém týdnu. Ilustrační fotku přikládám. S pozdravem Miroslav Leixner.


Lokalita závady: Rumunská, Teplice, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, zadáme dodatečně v rámci úklidu černých skládek.