Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Plastovy odpad v lese
Datum nahlášení: 11.04.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V lese v kopci po leve strane lesni pesiny vedouci od hl.vchodu do bunkru na Bile ceste je stale plastovy odpad
Lokalita závady: část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.