Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník, vrak auta
Datum nahlášení: 11.04.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na chodníku před schody v Proseticích, Na Konečné 206 se při dešti tvoří velká louže, která se téměř nedá obejít. Na "POTOCE", kde se parkuje (u popelnic) a je neustále nedostatek místa, již téměř 4 roky stojí světle zelený Peugeot bez RZ a asi i bez technické prohlídky. Šel by , prosím, odstranit? Děkuji Mgr. Eva Bartůňková, Na Konečné 206/9
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi nahlášený automobil bude prověřen MP a bude-li se jednat o vrak bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.
Poškozený chodník se týká jiného referenta, informaci předám.
Závada na chodníku před vchodem č.p.206 byla odstraněna v měsíci červnu 2022.