HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 110422_b1e3


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Autovrak

Datum nahlášení: 11.04.2022

Kategorie závady: Autovraky


Popis závady: Parkoviště Trnovanská ulice


Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vrak bude prověřen MP a v případě, že se bude jednat o vrak, bude dále postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.